Metiner: “Teşkilatın gönlündeki aday Tevfik Göksu”

Metiner: “Teşkilatın gönlündeki aday Tevfik Göksu”

AKP’li Mehmet Metiner, partisinin İBB adaylığında iki isme dikkat çekti. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum…

Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner sosyal medya hesabından attığı bir tweetle partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı için uygun isimleri açıkladı. Metiner, “İstanbul’da AK Parti’nin Büyükşehir belediye başkan adayı kim olabilir? Herkesin merak ettiği konu bu. İki isme dikkat çekeyim: M. Tevfik Göksu ve Murat Kurum. Teşkilatın gönlündeki aday bence M. Tevfik Göksu. Şimdilik bu kadar” ifadelerini kullandı.

Metiner, Göksu için, “Esenler’i nasıl dönüştürdüğüne tanığız. Esenler’de neler yaptığına da. Senin ufkuna İmamoğlu yetişemez. Senin arkanda devasa bir başarı hikayesi var. İmamoğlu ise sadece imaj. Gurur duyuyoruz seninle, bilesin!” diye yazdı.

Metiner, bir sonraki paylaşımında ise aday seçiminde iki kritere dikkat edilmesi gerektiğini yazdı. Metiner, “Teşkilatın kabulü sağlanmalı. Teşkilatın kabulü yoksa başarı olmaz. Halkın gönlünde değilsen teşkilat ne yapsa boş. Halka ve teşkilata rağmen olmaz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir