Takımlarımız İstanbul’da coşkuyla karşılandı!

Takımlarımız İstanbul’da coşkuyla karşılandı!

Galatasaray ve Fenerbahçe kafileleri, Süper Kupa finalinin ileri bir tarihe ertelenmesinin ardından Riyad’dan İstanbul’a döndü. Galatasaray kafilesi İstanbul Havalimanı’na, sarı-lacivertli kafile ise Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi. Takımlarını havalimanlarında karşılayan binlerce taraftar ‘Atatürk’ tezahüratı yaptı.

 

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki Al – Awwal Park’ta Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanması planlanan TFF Süper Kupa, organizasyondaki “aksaklıklar” nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Bunun üzerine Sarı-lacivertli kafile, gece yarısı Riyad’dan kalkan uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldi.

Takımlarını karşılamak için havalimanına gelen çok sayıda taraftar da Başkan Ali Koç, teknik direktör İsmail Kartal ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulundular.

 

İSMAİL KARTAL TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ 

Ellerinde bayraklarla takıma destek veren taraftarlar, “Türkiye sizinle gurur duyuyor” tezahüratı yaptılar. Teknik direktör İsmail Kartal da takım otobüsünden megafonla taraftarlara seslenerek, “Tüm taraftarlara buraya kadar geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray kafilesini ise İstanbul Havalimanı’nda karşılandı.

 

‘TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR’ 

İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne iniş yapan Galatasaray kafilesini yüzlerce Sarı-kırmızılı taraftar karşıladı. Ellerinde bayraklarla teknik direktör Okan Buruk ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, “Türkiye sizinle gurur duyuyor” ve “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” şeklinde tezahüratlarda bulundular. Ayrıca taraftarlar takımlarını beklerken andımızı da okudular.

Teknik direktör Okan Buruk, havalimanı çıkışında yaptığı kısa açıklamada, “Gerekli açıklamayı TFF ve kulüpler yaptı” ifadelerini kullandı.

Bu arada Fenerbahçeli taraftarlar da Sarı-kırmızılı kafileyi karşılamak üzere havalimanına geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir