Eski manken Deniz Akkaya’nın kızı koruma altına alındı

Eski manken Deniz Akkaya’nın kızı koruma altına alındı

Deniz Akkaya’nın kızı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koruma altına alındı ve psikolojik destek verilmeye başlandı.

Eski manken Deniz Akkaya’nın kızı hakkında sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaların ardından yeni bir gelişme yaşandı. Akkaya’nın kızı koruma altına alındı ve psikolojik destek verilmeye başlandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, eski manken Deniz Akkaya’nın kızını koruma altına aldığı, gerekli psikolojik desteği vermeye başladığı belirtildi.

Akkaya’nın kızı hakkında sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan yeni bir adım geldi.

AA’nın aktardığına göre, görevlendirilen ekibin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 16 yaşındaki kız çocuğunun koruma altına alındığı ve gerekli psikolojik desteğin verilmeye başladığı öğrenildi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Deniz Akkaya, kızı ile ilgili şunları söylemişti: “Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin”

Yeni Arayış Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir