Ayşe Ateş, Özgür Özel’le görüştü

Ayşe Ateş, Özgür Özel’le görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Ankara’da öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile görüştü.

CHP Genel Merkezine gelen Ayşe Ateş, Özgür Özel ile görüştü. Ateş, “Özgür Bey’le görüşmemde kendisini mahkemeye davet ettim ve teşekkür ettim. Bundan sonra da yanımda bulunmasını rica ettim” dedi.

“Normalde geçen hafta içi bizimle görüşecekti”

Görüşmeden sonra Ayşe Ateş, şunları söyledi: “10 gün önce Hasan Doğan beni aradı ve Cumhurbaşkanı’nın geçen hafta içi benimle görüşeceğini söyledi. Ancak hemen akabinde MHP’nin grup toplantısı oldu ve burada Devlet Bahçeli, bir söylemde bulundu. Her zaman yaptığı gibi suçluların önüne bir set çekerek bizi karalamakla, iftira atmakla, vatan millet düşmanlığıyla itham etti. Orada bir çağrıda bulundu. Dedi ki ‘Bunların sırtını sıvazlamayın, bunları korumayın.’

Bence, Cumhurbaşkanıyla yapacağım görüşmeden haberi oldu ve burada Cumhurbaşkanına mesaj gönderdiğini düşünüyorum. Bizi korumamasını ve görüşmemesine yönelik bir çağrıda bulundu. Sanırım o sebeple çağırılmadım. Normalde geçen hafta içi bizimle görüşecekti. Bahçeli’nin çağrısı karşılık buldu.”

Ayhan Bora Kaplan önemsiz, önemli olan Halk Bankası kredileri ve siyasetçi düzeyi

Yeni Arayış Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir