Alex de Souza imza için Antalya’da

Alex de Souza imza için Antalya’da

Antalyaspor’un yeni teknik direktörü Alex de Souza imza için bu akşam Antalya’ya geldi. Bitexen Antalyaspor, Sergen Yalçın’ın ayrılmasıyla yeni sezon için Alex de Souza ile anlaştı.

Brezilyalı teknik direktör imza atmak için bugün Antalya’ya geldi. Antalyaspor’un 2024-2025 sezonunda teknik direktörlük görevini yürütecek olan Alex de Souza’yı taşıyan uçak akşam saat 21.00’da Antalya Havalimanı’na indi.

Alex’i Antalya Havalimanı CIP Salonu’nda kulübün Başkan Vekili Deniz Ali Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Havalimanına gelen Antalyasporlu taraftarlar, yaktıkları meşaleler ve yaptıkları tezahüratlarla Alex’e sevgi gösterisinde bulundu.

Taraftarlara üçlü çektiren Alex, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir kere daha Türkiye’ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Açıklamasına Türkçe “En büyük Antalyaspor” diye devam eden Alex, “Bundan sonra çalışmalarımıza bakacağız. Takıma iyi şeyler yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Alex, taraftarların sevgi gösterisi eşliğinde havalimanından ayrıldı.

2 yıllık sözleşme

Futbolculuk döneminde 8 yıl Fenerbahçe’de forması giyen Alex de Souza’nın Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.

Alex de Souza’nın Antalyaspor’da yardımcılığını ise eski takım arkadaşı Mehmet Aurelio yapacak.
Teknik direktörlük kariyerine 3 sene önce başlayan Alex, son olarak Brezilya 2. Lig takımı Avai’de görev yapmıştı.

Yeni Arayış Haber
Latest posts by Yeni Arayış Haber (see all)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir